Petúnia Veranda White 2022, kont. 0,5 l

Kód: 1398
Vlastná produkcia
Neohodnotené
2,50 € / ks
Skladom

Je to odroda surfínií, ktorá produkuje biele kvety. Najlepšie sa jej darí v závesných kvetináčoch na balkónoch a oknách.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Petúnia Veranda White je odroda surfínií, ktorá produkuje biele kvety. Najlepšie sa jej darí v závesných kvetináčoch na balkónoch a oknách.

Vlastnosti rastliny

Petúnia Veranda White

Popis - letničky

Farba kvetu:

Biela
Popis - letničky

Stanovisko:

Slnečné
Popis - letničky

Doba kvitnutia:

V -  X
Popis - letničky

Pôda:

Substrát pre balkónové rastliny
Popis - letničky

Ako pestovať?

Petúnie sa umiestňujú na slnečný balkón. Počas rastu potrebujú každodennú zálievku a pravidelné hnojenie pre balkónové rastliny. Pri výsadbe sa odporúča použiť substrát pre balkónové rastliny a odstránenie odkvitnutých kvetov aj so stopkou, a to pomáha zabrániť tvorbe semien a podporuje neustále kvitnutie.

Slovenský pestovateľ

Popis - letničky

Vitajte v našom záhradnom centre Dučplant, kde sa už od roku 2000 venujeme s láskou a vášňou pestovaniu nádherných letničiek a balkónových kvetov. Každá letnička, ktorú ponúkame, je výsledkom našej dlhoročnej odbornosti a oddanosti kvalite. Sme hrdí na našu slovenskú tradíciu a dedičstvo, ktoré prekvitá vo všetkých našich kvetoch. Pridajte kúzlo do vášho domova alebo záhrady s našimi farebnými letničkami, ktoré Vám každý deň prinesú radosť a pridajú kúzlo do vášho domova alebo záhrady.

Dodatočné parametre

Kategória: Petúnia
Hmotnosť: 0.4 kg
Botanický názov: Petunia ´Veranda White 2022´
Kontajner: 0,5 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: