O nás

O nás

Dučplant.sk

Vitajte v našom e-shope. Sme rodinné záhradníctvo, ktoré ponúka kvalitné rastliny, a to už od roku 2000. Ponúkame široký výber rastlín, záhradníckych potrieb, substrátov a hnojív. Objavte našu ponuku a získajte všetko, čo potrebujete pre svoju záhradu.

Naša história

Rok 1981

Počiatky nášho záhradného centra a jeho samotná existencia je úzko spätá s 80-tymi rokmi. Práve v tomto období, vo veľmi mladom veku, Edward Duč objavil svoju záľubu pre pestovanie. S jeho starým otcom, Andrejom Dučom, pravidelne pestovali a následne spolu predávali vypestovanú produkciu na trhoch v okresných mestách východného Slovenska. (Na obrázku sú Edward Duč vľavo  a Andrej Duč vpravo na trhu.)

O nás

Rok 2000

Naše rodinné záhradné centrum bolo založené v roku 1999, a to manželmi Edwardom a Gabrielou Dučovými, v Kožuchove. Rozhodli sa, že svoj koníček a záľubu v pestovanie rastlín využijú pre vybudovanie záhradného centra. Prvé rastliny sa nášmu záhradnému centru podarilo vypestovať pre našich zákazníkov už v roku 2000. (Na obrázku sú naše prvé foliovníky)

O nás

Rok 2020

V roku 2020 naše záhradné centrum realizovalo  výraznú investíciu do fóliovníkov, a to z dôvodu rozšírenia sortimentu o nové druhy rastlín.

O nás

Rok 2023

Naše záhradné centrum expanduje, a to nás doviedlo do roku 2023, kedy sme sa rozhodli ponúkať naše rastliny celému Slovensku, prostredníctvom nášho e-shopu, a to pod názvom Dučplant.

O nás

Prečo tu sme?

O nás

Cieľom spoločnosti Duč Plant, s.r.o. je šíriť záľubu k pestovaniu rastlín, a to edukáciou a ponúkaním kvalitných a cenovo dostupných rastlín a iných záhradnických potrieb.

 

Kontaktujte nás

O nás

Kontaktuje nás e-mailom:

eshop@ducplant.sk
O nás

Zavolajte nám:

0949 316 294