Petúnia Splash Dance Magenta Mambo, kont. 0,5 l

Kód: 1368
Akcia Vlastná produkcia
Neohodnotené
2 € / ks
Skladom

Je to nádherná kvetina so žlto-bielymi lievikovitými kvetmi a fialovým okrajom. Je ideálna na výsadbu do závesných kvetináčov, kde vytvára efektné mierne previsy a je odolná voči chladu a nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Detailné informácie

Podrobný popis

Petúnia ´SPLASHDANCE® Magenta Mambo´ je nádherná. Jej kvety sú žlto-biele a lievikovité, s fialovým okrajom. Táto petúnia je ideálna na výsadbu do závesných kvetináčov, kde vytvára úchvatné mierne previsy a ukáže sa v celej svojej kráse. Navyše, séria SPLASHDANCE má výbornú toleranciu voči chladu a rovnako dobrú odolnosť voči poveternostným podmienkam.

Vlastnosti rastliny

Petúnia SPLASHDANCE Magenta Mambo

Popis - letničky

Farba kvetu:

Žlto-biele, s fialovým okrajom
Popis - letničky

Stanovisko:

Slnečné
Popis - letničky

Doba kvitnutia:

V - X
Popis - letničky

Pôda:

Substrát pre balkónové rastliny
Popis - letničky

Ako pestovať?

Petúnie sa umiestňujú na slnečný balkón. Počas rastu potrebujú každodennú zálievku a pravidelné hnojenie pre balkónové rastliny. Pri výsadbe sa odporúča použiť substrát pre balkónové rastliny a odstránenie odkvitnutých kvetov aj so stopkou, a to pomáha zabrániť tvorbe semien a podporuje neustále kvitnutie.

Slovenský pestovateľ

Popis - letničky

Vitajte v našom záhradnom centre Dučplant, kde sa už od roku 2000 venujeme s láskou a vášňou pestovaniu nádherných letničiek a balkónových kvetov. Každá letnička, ktorú ponúkame, je výsledkom našej dlhoročnej odbornosti a oddanosti kvalite. Sme hrdí na našu slovenskú tradíciu a dedičstvo, ktoré prekvitá vo všetkých našich kvetoch. Pridajte kúzlo do vášho domova alebo záhrady s našimi farebnými letničkami, ktoré Vám každý deň prinesú radosť a pridajú kúzlo do vášho domova alebo záhrady.

Dodatočné parametre

Kategória: Petúnia
Hmotnosť: 0.4 kg
Botanický názov: Petunia ´Splash Dance Magenta Mambo´
Kontajner: 0,5 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: