Petúnia Splash Dance Bolero Blue, kont. 0,5 l

Kód: 1365
Vlastná produkcia
Neohodnotené
2,50 € / ks
Skladom
Výnimočná rastlína, ktorej kvety pripomínajú nočnú oblohu posiatu hviezdami. Každý kvet je jedinečný. Má výbornú toleranciu voči chladu a rovnako dobrú odolnosť voči poveternostným podmienkam.

Detailné informácie

Podrobný popis

Petúnia ´SPLASHDANCE® BOLERO BLUE´ je nádherná a nezabudnuteľná. Jej veľké kvety pripomínajú nočnú oblohu, na ktorej sa leskne množstvo hviezd. Tmavofialová farba kvetov je okorenená kontrastnými bielymi bodkami, ktoré majú nepravidelný tvar a robia z každého kvetu jedinečný kúsok. Táto petúnia je ideálna na výsadbu do závesných kvetináčov, kde vytvára úchvatné mierne previsy a ukáže sa v celej svojej kráse. Navyše, séria SPLASHDANCE má výbornú toleranciu voči chladu a rovnako dobrú odolnosť voči poveternostným podmienkam.

Vlastnosti rastliny

Petúnia SPLASHDANCE BOLERO BLUE

Popis - letničky

Farba kvetu:

Fialová s bielymi bodkami
Popis - letničky

Stanovisko:

Slnečné
Popis - letničky

Doba kvitnutia:

IV - X
Popis - letničky

Pôda:

substrát pre balkónové rastliny
Popis - letničky

Ako pestovať?

Petúnie sa umiestňujú na slnečný balkón. Počas rastu potrebujú každodennú zálievku a pravidelné hnojenie pre balkónové rastliny. Pri výsadbe sa odporúča použiť substrát pre balkónové rastliny a odstránenie odkvitnutých kvetov aj so stopkou, a to pomáha zabrániť tvorbe semien a podporuje neustále kvitnutie.

Slovenský pestovateľ

Popis - letničky

Vitajte v našom záhradnom centre Dučplant, kde sa už od roku 2000 venujeme s láskou a vášňou pestovaniu nádherných letničiek a balkónových kvetov. Každá letnička, ktorú ponúkame, je výsledkom našej dlhoročnej odbornosti a oddanosti kvalite. Sme hrdí na našu slovenskú tradíciu a dedičstvo, ktoré prekvitá vo všetkých našich kvetoch. Pridajte kúzlo do vášho domova alebo záhrady s našimi farebnými letničkami, ktoré Vám každý deň prinesú radosť a pridajú kúzlo do vášho domova alebo záhrady.

Dodatočné parametre

Kategória: Petúnia
Hmotnosť: 0.4 kg
Botanický názov: Petunia ´Splash Dance Bolero Blue´
Kontajner: 0,5 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: