Petúnia Capella Ruby Red, kont. 0,5 l

Kód: 746
Akcia Vlastná produkcia
Neohodnotené
2 € / ks
Skladom

Nádherný kultivar, s výraznými červenými kvetmi. Bude nádhernou ozdobou vašich balkónov. Táto rastlina má kompaktný, mierne previsnutý rast a preferuje slnečné stanovište.

Detailné informácie

Podrobný popis

Petúnia Capella Ruby Red je nádherný kultivar, s výraznými červenými kvetmi. Bude nádhernou ozdobou vašich balkónov. Táto rastlina má kompaktný, mierne previsnutý rast a preferuje slnečné stanovište. Substrát udržujte mierne vlhký a pravidelne rastliny prihnojujte, aby sa udržali zdravé a plné vitálnosti.

Vlastnosti rastliny

Petúnia Capella Ruby Red

Popis - letničky

Farba kvetu:

Červená
Popis - letničky

Stanovisko:

Slnečné
Popis - letničky

Doba kvitnutia:

V - X
Popis - letničky

Pôda:

Substrát pre balkónové rastliny
Popis - letničky

Ako pestovať?

Petúnie sa umiestňujú na slnečný balkón. Počas rastu potrebujú každodennú zálievku a pravidelné hnojenie pre balkónové rastliny. Pri výsadbe sa odporúča použiť substrát pre balkónové rastliny a odstránenie odkvitnutých kvetov aj so stopkou, a to pomáha zabrániť tvorbe semien a podporuje neustále kvitnutie.

Slovenský pestovateľ

Popis - letničky

Vitajte v našom záhradnom centre Dučplant, kde sa už od roku 2000 venujeme s láskou a vášňou pestovaniu nádherných letničiek a balkónových kvetov. Každá letnička, ktorú ponúkame, je výsledkom našej dlhoročnej odbornosti a oddanosti kvalite. Sme hrdí na našu slovenskú tradíciu a dedičstvo, ktoré prekvitá vo všetkých našich kvetoch. Pridajte kúzlo do vášho domova alebo záhrady s našimi farebnými letničkami, ktoré Vám každý deň prinesú radosť a pridajú kúzlo do vášho domova alebo záhrady.

Dodatočné parametre

Kategória: Petúnia
Hmotnosť: 0.4 kg
Botanický názov: Petunia ´Capella Ruby Red´
Kontajner: 0,5 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: