Petúnia Amore Queen of Hearts, kont. 0,5 l

Kód: 1356
Vlastná produkcia
Neohodnotené
2,50 € / ks
Skladom

AMORE® QUEEN OF HEARTS tvorí krásne, kompaktné poloprevisy, ktoré sú v ružovočervenej a sýtožltej farbe. Je ideálny na pestovanie v závesných kvetináčoch a kvitne od mája do októbra. Je veľmi odolný voči nepriaznivému počasiu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Petúnia  AMORE® QUEEN OF HEARTS tvorí skvelé, husté kompaktné poloprevisy z veľkých  kvetov, ktoré sú v ružovočervenej a sýtožltej farbe, s nádhernými srdiečkami. Tieto kvety sa objavujú na poloprevisnutých stonkách, čo robí tento kultivar ideálnym na pestovanie v závesných kvetináčoch. Okrem toho, tieto kultivary sú mimoriadne odolné proti nepriaznivým klimatickým podmienkam a kvitnú hojne od mája do októbra.

Vlastnosti rastliny

Petúnia AMORE QUEEN OF HEARTS

Popis - letničky

Farba kvetu:

Ružovo žltá
Popis - letničky

Stanovisko:

Slnečné
Popis - letničky

Doba kvitnutia:

V - X
Popis - letničky

Pôda:

substrát pre balkónové rastliny
Popis - letničky

Ako pestovať?

Petúnie sa umiestňujú na slnečný balkón. Počas rastu potrebujú každodennú zálievku a pravidelné hnojenie pre balkónové rastliny. Pri výsadbe sa odporúča použiť substrát pre balkónové rastliny a odstránenie odkvitnutých kvetov aj so stopkou, a to pomáha zabrániť tvorbe semien a podporuje neustále kvitnutie.

Slovenský pestovateľ

Popis - letničky

Vitajte v našom záhradnom centre Dučplant, kde sa už od roku 2000 venujeme s láskou a vášňou pestovaniu nádherných letničiek a balkónových kvetov. Každá letnička, ktorú ponúkame, je výsledkom našej dlhoročnej odbornosti a oddanosti kvalite. Sme hrdí na našu slovenskú tradíciu a dedičstvo, ktoré prekvitá vo všetkých našich kvetoch. Pridajte kúzlo do vášho domova alebo záhrady s našimi farebnými letničkami, ktoré Vám každý deň prinesú radosť a pridajú kúzlo do vášho domova alebo záhrady.

Dodatočné parametre

Kategória: Petúnia
Hmotnosť: 0.4 kg
Botanický názov: Petunia ´Amore Queen of Hearts´
Kontajner: 0,5 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: