Strieborný dážď Silver Falls - Strieborný vodopád, kont. 0,5 l

Kód: 690
Vlastná produkcia
Neohodnotené
2,50 € / ks
Skladom

Pôvabná letnička s hustými prevismi a okrúhlymi striebornými listami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dichondra 'Strieborný vodopád' je pôvodom z Austrálie. Jej dlhé strieborné výhonky sú zdobené malými, oválnymi listami modrozelenej farby s jemným strieborným nádychom. Táto rastlina účinne púta pozornosť, keď je pestovaná v závesných kvetináčoch alebo keď je kombinovaná s inými letničkami. Dichondra sa skvele uplatňuje aj pri priamom výsadbe do pôdy, kde tvorí husté koberce.

Vlastnosti rastliny

Strieborný dážď  Silver Falls

Popis - letničky

Farba listov:

Modro zelená, so strieborným nádychom
Popis - letničky

Stanovisko:

Slnečné, polotieň
Popis - letničky

Výška v dospelosti:

Približne 80 - 100 cm
Popis - letničky

Pôda:

Substrát pre balkónové rastliny
Popis - letničky

Ako pestovať?

Pre vytvorenie vhodných podmienok pre rast rastliny je potrebné pravidelné hnojenie. Existujú hnojivá, ktoré sa pridávajú do pôdy a postupne uvoľňujú živiny. Neskôr je možné ich doplniť tekutými hnojivami. Dôležité je však vyhnúť sa hnojeniu suchých kvetov a vždy ich najprv zaliať. Žlté listy môžu naznačovať nadbytok vody alebo nedostatok železa, čo sa dá riešiť špeciálnym hnojivom. Odkvitnuté kvetenstvá zostrihujeme.

Slovenský pestovateľ

Popis - letničky

Vitajte v našom záhradnom centre Dučplant, kde sa už od roku 2000 venujeme s láskou a vášňou pestovaniu nádherných letničiek a balkónových kvetov. Každá letnička, ktorú ponúkame, je výsledkom našej dlhoročnej odbornosti a oddanosti kvalite. Sme hrdí na našu slovenskú tradíciu a dedičstvo, ktoré prekvitá vo všetkých našich kvetoch. Pridajte kúzlo do vášho domova alebo záhrady s našimi farebnými letničkami, ktoré Vám každý deň prinesú radosť a pridajú kúzlo do vášho domova alebo záhrady.

Dodatočné parametre

Kategória: Strieborný dážď (Dichondra)
Hmotnosť: 0.4 kg
Botanický názov: Dichondra ´SILVER FALLS´
Kontajner: 0,5 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: