Sanvitália poliehavá Bambini, kont. 0,5 l

Kód: 772
Vlastná produkcia
Neohodnotené
2,20 € / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Sanvitália poliehavá je jednoročná okrasná rastlina, ktorá má visiace výhonky dlhé 20 – 30 cm a kvitne od júna do októbra.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sanvitália poliehavá je jednoročná okrasná rastlina, ktorá má visiace výhonky dlhé 20 – 30 cm a kvitne od júna do októbra. Jej kvety sú žlté alebo oranžové s tmavším stredom a majú priemer asi 2 – 2,5 cm. Listy sú malé, tmavozelené a usporiadané šikmo protiľahlé.

Vlastnosti rastliny

Sanvitália poliehavá Bambini

Popis - letničky

Farba kvetu:

Žltá
Popis - letničky

Stanovisko:

Slnečné, polotieň
Popis - letničky

Doba kvitnutia:

VI - X
Popis - letničky

Výška v kvete:

Približne 20 cm
Popis - letničky

Pôda:

Substrát pre balkónové rastliny
Popis - letničky

Ako pestovať?

Sanvitálii sa najlepšie darí na slnečnom stanovišti s priepustnou pôdou a mierne kyslým pH. Je relatívne odolná na choroby a škodcov a môže byť vysadená v závesných kvetináčoch alebo nádobách. Je dôležité ju pravidelne zavlažovať a hnojiť, aby kvitla krásne.

Slovenský pestovateľ

Popis - letničky

Vitajte v našom záhradnom centre Dučplant, kde sa už od roku 2000 venujeme s láskou a vášňou pestovaniu nádherných letničiek a balkónových kvetov. Každá letnička, ktorú ponúkame, je výsledkom našej dlhoročnej odbornosti a oddanosti kvalite. Sme hrdí na našu slovenskú tradíciu a dedičstvo, ktoré prekvitá vo všetkých našich kvetoch. Pridajte kúzlo do vášho domova alebo záhrady s našimi farebnými letničkami, ktoré Vám každý deň prinesú radosť a pridajú kúzlo do vášho domova alebo záhrady.

Dodatočné parametre

Kategória: Sanvitália
Hmotnosť: 0.4 kg
Botanický názov: Sanvitalia
Kontajner: 0,5 l
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: