Muškát veľkokvetý Pelargónia Aristo Strawberry cream, kont. 0,7 l

Kód: 680
Vlastná produkcia
Neohodnotené
2,40 € / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Má nádherné kvety, ktoré sú červenej farby

Detailné informácie

Podrobný popis

Pelargónie "ARISTO" sú charakterizované hojným a rovnomerným kvitnutím. Majú veľké kvety.  Ich rast je vzpriamený a majú listy okrúhleho až srdcovitého tvaru s jemnými zúbkami. Listy sa môžu líšiť v odtieňoch zelenej farby. Tieto pelargónie s veľkými kvetmi sú tiež vhodné na pestovanie v interiéri

Vlastnosti rastliny

Muškát veľkokvetý Aristo Strawberry Cream

Popis - letničky

Farba kvetu:

Červená
Popis - letničky

Stanovisko:

Slnečné
Popis - letničky

Doba kvitnutia:

V - X
Popis - letničky

Pôda:

Substrát pre balkónové rastliny
Popis - letničky

Ako pestovať?

Na dosiahnutie hojného kvitnutia počas celého leta pestujeme pelargónie na slnečnom stanovišti. Pre výsadbu pelargónií používame substrát určený pre balkónové rastliny. Pri pestovaní muškátov sa odporúča pravidelné, ale nie príliš časté zavlažovanie a minimálne raz za týždeň hnojenie hnojivom určeným pre balkónové rastliny. Muškáty sú citlivé na premočenie substrátu, preto ich polievame až vtedy, keď sa substrát vysuší. Je dôležité odstraňovať odkvitnuté kvety. Po zhone odporúčame prezimovať pelargónie a muškáty v chladnej miestnosti.

Slovenský pestovateľ

Popis - letničky

Vitajte v našom záhradnom centre Dučplant, kde sa už od roku 2000 venujeme s láskou a vášňou pestovaniu nádherných letničiek a balkónových kvetov. Každá letnička, ktorú ponúkame, je výsledkom našej dlhoročnej odbornosti a oddanosti kvalite. Sme hrdí na našu slovenskú tradíciu a dedičstvo, ktoré prekvitá vo všetkých našich kvetoch. Pridajte kúzlo do vášho domova alebo záhrady s našimi farebnými letničkami, ktoré Vám každý deň prinesú radosť a pridajú kúzlo do vášho domova alebo záhrady.

Dodatočné parametre

Kategória: Muškát veľkokvetý (Pelargonium grandiflorum)
Hmotnosť: 0.7 kg
Botanický názov: Pelargonium grandiflorum ´Aristo Strawberry cream´
Kontajner: 0,7 l
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: