Muškát previsnutý Pelargónia VILLE DE PARIS ROT, kont. 0,5 l

Kód: 1224
Vlastná produkcia
Neohodnotené
1,80 € / ks
Skladom

Prázdnokvetý, poloťahavý muškát, s veľkým previsom a s krásnymi červenými kvetmi. Táto pelargónia je tiež schopná vytvárať spektakulárne previsy, ktoré ozdobia Vaše terasy a balkóny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Muškát previsnutý Villa De Paris Rot je prázdnokvetý, poloťahavý muškát, s veľkým previsom a s krásnymi červenými kvetmi. Táto pelargónia je tiež schopná vytvárať spektakulárne previsy, ktoré ozdobia Vaše terasy a balkóny.

Vlastnosti rastliny

Muškát previsnutý Villa De Paris Rot

Popis - letničky

Farba kvetu:

Červená
Popis - letničky

Stanovisko:

Slnečné
Popis - letničky

Doba kvitnutia:

IV - X
Popis - letničky

Pôda:

Substrát pre balkónové rastliny
Popis - letničky

Ako pestovať?

Na dosiahnutie hojného kvitnutia počas celého leta pestujeme pelargónie na slnečnom stanovišti. Pre výsadbu pelargónií používame substrát určený pre balkónové rastliny. Pri pestovaní muškátov sa odporúča pravidelné, ale nie príliš časté zavlažovanie a minimálne raz za týždeň hnojenie hnojivom určeným pre balkónové rastliny. Muškáty sú citlivé na premočenie substrátu, preto ich polievame až vtedy, keď sa substrát vysuší. Je dôležité odstraňovať odkvitnuté kvety. Po zhone odporúčame prezimovať pelargónie a muškáty v chladnej miestnosti.

Slovenský pestovateľ

Popis - letničky

Vitajte v našom záhradnom centre Dučplant, kde sa už od roku 2000 venujeme s láskou a vášňou pestovaniu nádherných letničiek a balkónových kvetov. Každá letnička, ktorú ponúkame, je výsledkom našej dlhoročnej odbornosti a oddanosti kvalite. Sme hrdí na našu slovenskú tradíciu a dedičstvo, ktoré prekvitá vo všetkých našich kvetoch. Pridajte kúzlo do vášho domova alebo záhrady s našimi farebnými letničkami, ktoré Vám každý deň prinesú radosť a pridajú kúzlo do vášho domova alebo záhrady.

Dodatočné parametre

Kategória: Muškát previsnutý (Pelargonium Peltatum)
Hmotnosť: 0.4 kg
Botanický názov: Pelargonium peltatum ´Villa De Paris Rot´
Kontajner: 0,5 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: