Million Bells Unique White - MINIPETÚNIA, kont. 0,5 l

Kód: 1350
Akcia Vlastná produkcia
Neohodnotené
2 € / ks
Skladom

Má nádherné kvety zvonkovitého tvaru, ktoré majú bielu farbu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Calibrachoa Minipetúnia Unique White má nádherné kvety zvonkovitého tvaru, ktoré majú bielu farbu. Je vhodné ich umiestniť na balkóny, parapety a terasy.

Vlastnosti rastliny

Calibrachoa Minipetúnia Unique White

Popis - letničky

Farba kvetu:

Biela
Popis - letničky

Stanovisko:

Slnečné
Popis - letničky

Doba kvitnutia:

V - X
Popis - letničky

Pôda:

Substrát pre balkónové rastliny
Popis - letničky

Ako pestovať?

Rastline sa najlepšie dari na slnečnom stanovisku. Pôda by mala byť bohatá na živiny a dobre priepustná. Ak sa nachádza na priamom slnku, vyžaduje hojné zavlažovanie (Najlepšie je zalievať skoro ráno alebo až večer). Odporúča sa pravidelné hnojenie 1-2x za týždeň. Substrát sa odporúča nechať trochu vyschnúť, než ho znova zalejete. Príliš veľa zavlažovania môže viesť k narušeniu zdravia rastliny a zvýšiť riziko hniloby. Krátkodobé premočenie nevadí, ale ak by rastlina dlhodobo zostala v pôde nasiaknutej vodou, hrozí jej hniloba koreňov. Ak sa Vám náhodou podarí rastlinu preliať, nechajte substrát dôkladne vyschnúť.

Slovenský pestovateľ

Popis - letničky

Vitajte v našom záhradnom centre Dučplant, kde sa už od roku 2000 venujeme s láskou a vášňou pestovaniu nádherných letničiek a balkónových kvetov. Každá letnička, ktorú ponúkame, je výsledkom našej dlhoročnej odbornosti a oddanosti kvalite. Sme hrdí na našu slovenskú tradíciu a dedičstvo, ktoré prekvitá vo všetkých našich kvetoch. Pridajte kúzlo do vášho domova alebo záhrady s našimi farebnými letničkami, ktoré Vám každý deň prinesú radosť a pridajú kúzlo do vášho domova alebo záhrady.

Dodatočné parametre

Kategória: Million Bells - Minipetúnia (Calibrachoa)
Hmotnosť: 0.4 kg
Botanický názov: Calibrachoa ´Unique White´
Kontajner: 0,5 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: