Million Bells Superbells Double Magenta - MINIPETÚNIA, kont. 0,5 l

Kód: 1308
Akcia Vlastná produkcia
Neohodnotené
2 € / ks
Skladom

Nádherné kvety zvonkovitého tvaru, ktoré majú purpurovú farbu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Calibrachoa Minipetúnia Superbells Double Magenta je plnokvetá a má nádherné kvety zvonkovitého tvaru, ktoré majú purpurovú farbu. Je vhodné ich umiestniť na balkóny, parapety a terasy.

Vlastnosti rastliny

Calibrachoa Minipetúnia Superbells Double Magenta

Popis - letničky

Farba kvetu:

Purpurová
Popis - letničky

Stanovisko:

Slnečné
Popis - letničky

Doba kvitnutia:

V - X
Popis - letničky

Pôda:

Substrát pre balkónové rastliny
Popis - letničky

Ako pestovať?

Rastline sa najlepšie dari na slnečnom stanovisku. Pôda by mala byť bohatá na živiny a dobre priepustná. Ak sa nachádza na priamom slnku, vyžaduje hojné zavlažovanie (Najlepšie je zalievať skoro ráno alebo až večer). Odporúča sa pravidelné hnojenie 1-2x za týždeň. Substrát sa odporúča nechať trochu vyschnúť, než ho znova zalejete. Príliš veľa zavlažovania môže viesť k narušeniu zdravia rastliny a zvýšiť riziko hniloby. Krátkodobé premočenie nevadí, ale ak by rastlina dlhodobo zostala v pôde nasiaknutej vodou, hrozí jej hniloba koreňov. Ak sa Vám náhodou podarí rastlinu preliať, nechajte substrát dôkladne vyschnúť.

Slovenský pestovateľ

Popis - letničky

Vitajte v našom záhradnom centre Dučplant, kde sa už od roku 2000 venujeme s láskou a vášňou pestovaniu nádherných letničiek a balkónových kvetov. Každá letnička, ktorú ponúkame, je výsledkom našej dlhoročnej odbornosti a oddanosti kvalite. Sme hrdí na našu slovenskú tradíciu a dedičstvo, ktoré prekvitá vo všetkých našich kvetoch. Pridajte kúzlo do vášho domova alebo záhrady s našimi farebnými letničkami, ktoré Vám každý deň prinesú radosť a pridajú kúzlo do vášho domova alebo záhrady.

Dodatočné parametre

Kategória: Million Bells - Minipetúnia (Calibrachoa)
Hmotnosť: 0.4 kg
Botanický názov: Calibrachoa ´Superbells Double Magenta´
Kontajner: 0,5 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: