Mandevila Sundaville Beauty white, kont. 0,7 l

Kód: 697
Vlastná produkcia
Neohodnotené
4,90 € / ks
Skladom

Má krásne kvety bielej farby. Rastlina sa vyznačuje dobrou odolnosťou voči škodcom a hubovým ochoreniam.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mandevila Beauty White má krásne kvety bielej farby. Rastlina Mandevilla je taktiež dobre známa pod iným názvom - dipladénia.

Vlastnosti rastliny

Mandevila Beauty White

Popis - letničky

Farba kvetu:

Biela
Popis - letničky

Stanovisko:

Slnečné
Popis - letničky

Doba kvitnutia:

IV - X
Popis - letničky

Pôda:

Substrát pre balkónové rastliny
Popis - letničky

Ako pestovať?

Najlepším miestom pre Mandevillu je slnečné stanovisko. Rastlina je schopná zvládnuť aj priame žiarenie slnka. V období zimy sa odporúča ju presunúť do chladnej miestnosti (zvláda teplotu do 5 °C). Zálievku je nutné vykonávať na pravidelnej báze. Je nutné brať ohľad na to, že je citlivá na premočený substrát. V zime sa ju snažíme zalievať menej. Pri výsadbe sa používa substrát pre balkónové rastliny. Rastlina sa vyznačuje dobrou odolnosťou voči škodcom a hubovým ochoreniam. Odporúča sa odstraňovať odkvitnuté kvety a rastlinu nestríhať.

Slovenský pestovateľ

Popis - letničky

Vitajte v našom záhradnom centre Dučplant, kde sa už od roku 2000 venujeme s láskou a vášňou pestovaniu nádherných letničiek a balkónových kvetov. Každá letnička, ktorú ponúkame, je výsledkom našej dlhoročnej odbornosti a oddanosti kvalite. Sme hrdí na našu slovenskú tradíciu a dedičstvo, ktoré prekvitá vo všetkých našich kvetoch. Pridajte kúzlo do vášho domova alebo záhrady s našimi farebnými letničkami, ktoré Vám každý deň prinesú radosť a pridajú kúzlo do vášho domova alebo záhrady.

Dodatočné parametre

Kategória: Mandevila (Sundaville)
Hmotnosť: 0.6 kg
Botanický názov: Mandevilla ´Beauty white´
Kontajner: 0,7 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: