Lobelia Lobelka Lobelix Lilac, kont. 0,5 l

Kód: 740
Akcia Vlastná produkcia
Neohodnotené
1,80 € / ks
Skladom

Je známa svojimi jemnými kvetmi v rôznych farbách. Táto rastlina je obľúbená nielen pre svoj atraktívny kvet, ale aj pre schopnosť kvitnúť počas celej letnej sezóny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lobelia je nenáročná rastlina, ktorá preferuje slnečné stanovisko a pravidelné zavlažovanie. Je známa svojimi jemnými kvetmi v rôznych farbách. Táto rastlina je obľúbená nielen pre svoj atraktívny kvet, ale aj pre schopnosť kvitnúť počas celej letnej sezóny. Je vhodná na pestovanie v záhradách, kvetináčoch alebo ako okrasná výplň na záhonoch a kvetinových záhradkách.

Vlastnosti rastliny

Lobelia Lobelix Lilac

Popis - letničky

Farba kvetu:

Svetloružová
Popis - letničky

Stanovisko:

Slnečné, polotieň
Popis - letničky

Doba kvitnutia:

V - X
Popis - letničky

Výška v dospelosti:

Do 30 cm
Popis - letničky

Pôda:

Substrát pre balkónové rastliny
Popis - letničky

Ako pestovať?

Lobelia je nenáročná na pestovanie, no na jej prosperitu je dôležité dodržiavať určité podmienky. Jednou z nich je správne umiestnenie - potrebuje slnečné stanovisko. Prítomnosť slnečného svetla podporuje bohaté kvitnutie. Ďalšou kľúčovou podmienkou je dostatočná vlhkosť. Lobelia kvitne aj počas horúcich dní, preto je dôležité ju pravidelne zalievať.

Slovenský pestovateľ

Popis - letničky

Vitajte v našom záhradnom centre Dučplant, kde sa už od roku 2000 venujeme s láskou a vášňou pestovaniu nádherných letničiek a balkónových kvetov. Každá letnička, ktorú ponúkame, je výsledkom našej dlhoročnej odbornosti a oddanosti kvalite. Sme hrdí na našu slovenskú tradíciu a dedičstvo, ktoré prekvitá vo všetkých našich kvetoch. Pridajte kúzlo do vášho domova alebo záhrady s našimi farebnými letničkami, ktoré Vám každý deň prinesú radosť a pridajú kúzlo do vášho domova alebo záhrady.

Dodatočné parametre

Kategória: Lobelka (Lobelia)
Hmotnosť: 0.4 kg
Botanický názov: Lobelia ´Lobelix Lilac´
Kontajner: 0,5 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: