Koleus El Brighto, kont. 0,5 l

Kód: 945
Vlastná produkcia
Neohodnotené
2,20 € / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Koleus El Brighto ukazuje úžasnú, ohnivú exhibíciu luxusných červených centier s žltými okrajmi. Je to impozantná rastlina, ktorá je odolná voči teplu a prispôsobivá aj ako izbová rastlina.

Detailné informácie

Podrobný popis

Koleus El Brighto ukazuje úžasnú, ohnivú exhibíciu luxusných červených centier s žltými okrajmi. Je to impozantná rastlina, ktorá je odolná voči teplu a prispôsobivá aj ako izbová rastlina, keď ju umiestnite na svetlé miesto. Odstránenie odkvitnutých kvetov nie je nutné. Rastlina je ideálna pre umiestnenie napríklad aj do kvetináčov.

Vlastnosti rastliny

Koleus El Brighto

Popis - letničky

Farba listu:

Červená, žltá a oranžová
Popis - letničky

Stanovisko:

Slnečné, polotieň
Popis - letničky

Výška v dospelosti:

60 - 90 cm
Popis - letničky

Pôda:

Substrát pre balkónové rastliny
Popis - letničky

Ako pestovať?

Pre túto rastlinu je ideálne umiestnenie na slnečnom mieste alebo v polotieni, v pôde, ktorá je výživná a dobre priepustná. Počas letných mesiacov vyžaduje hojnú zalievku, do ktorej je vhodné pridávať hnojivo bez vápnika. Rastlinke prospeje pravidelné rosenie listov.

Slovenský pestovateľ

Popis - letničky

Vitajte v našom záhradnom centre Dučplant, kde sa už od roku 2000 venujeme s láskou a vášňou pestovaniu nádherných letničiek a balkónových kvetov. Každá letnička, ktorú ponúkame, je výsledkom našej dlhoročnej odbornosti a oddanosti kvalite. Sme hrdí na našu slovenskú tradíciu a dedičstvo, ktoré prekvitá vo všetkých našich kvetoch. Pridajte kúzlo do vášho domova alebo záhrady s našimi farebnými letničkami, ktoré Vám každý deň prinesú radosť a pridajú kúzlo do vášho domova alebo záhrady.

Dodatočné parametre

Kategória: Koleus (Coleus)
Hmotnosť: 0.4 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: