Bracteantha Slamienka Magenta, kont. 0,7 l

Kód: 710
Vlastná produkcia
Neohodnotené
2,50 € / ks
Skladom

Je to vďačná letnička s dlhou dobou kvitnutia. Je to obľúbená jednoročná rastlina, ktorá nájde svoje miesto v kvetináčoch, vynikne aj v letničkovom či trvalkovom záhone.

Detailné informácie

Podrobný popis

Slamienka pochádza pôvodne z Austrálie a niekoľko desaťročí sa šľachtila, aby v súčasnosti bolo na trhu veľa krásnych farieb. Je to vďačná letnička s dlhou dobou kvitnutia. Je to obľúbená jednoročná rastlina, ktorá nájde svoje miesto v kvetináčoch, vynikne aj v letničkovom či trvalkovom záhone.

Vlastnosti rastliny

Bracteantha Slamienka Magenta

Popis - letničky

Farba kvetu:

Magenta
Popis - letničky

Stanovisko:

Slnečné
Popis - letničky

Doba kvitnutia:

IV- X
Popis - letničky

Výška v dospelosti:

25-30 cm
Popis - letničky

Šírka medzi rastlinami:

Približne 40 cm
Popis - letničky

Pôda:

Substrát pre balkónové rastliny
Popis - letničky

Ako pestovať?

Slamienka vyžaduje pestovanie v dobre priepustnej a úrodnej pôde. Potrebuje slnečné svetlo. Je nenáročná na starostlivosť a dobre zvláda suché obdobia. Vyžaduje zalievanie len počas horúcich dní. Nesmie však byť v prostredí s nadmernou vlhkosťou.

Slovenský pestovateľ

Popis - letničky

Vitajte v našom záhradnom centre Dučplant, kde sa už od roku 2000 venujeme s láskou a vášňou pestovaniu nádherných letničiek a balkónových kvetov. Každá letnička, ktorú ponúkame, je výsledkom našej dlhoročnej odbornosti a oddanosti kvalite. Sme hrdí na našu slovenskú tradíciu a dedičstvo, ktoré prekvitá vo všetkých našich kvetoch. Pridajte kúzlo do vášho domova alebo záhrady s našimi farebnými letničkami, ktoré Vám každý deň prinesú radosť a pridajú kúzlo do vášho domova alebo záhrady.

Dodatočné parametre

Kategória: Slamienka (Bracteantha)
Hmotnosť: 0.8 kg
Botanický názov: Bracteantha hybrida ´Magenta´
Kontajner: 0,7 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: