Begónia Solenia Yellow, kont. 0,7 l

Kód: 1304
Vlastná produkcia
Neohodnotené
2,50 € / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Nádherná a žiarivo žltá odroda begónie, ktorá prináša do záhrady slnečné a radostné vibrácie. Svojou intenzívnou farbou a bohatým kvitnutím oslní každého milovníka kvetov. Táto begónia je ideálna na pestovanie vo vnútri aj vonku v kvetináčoch alebo záhradných nádobách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Begónia Solenia Yellow je nádherná a žiarivo žltá odroda begónie, ktorá prináša do záhrady slnečné a radostné vibrácie. Svojou intenzívnou farbou a bohatým kvitnutím oslní každého milovníka kvetov. Táto begónia je ideálna na pestovanie vo vnútri aj vonku v kvetináčoch alebo záhradných nádobách. Kvety sú bohaté a udržiavajú svoju krásu po dlhú dobu, čo z nej robí výbornú voľbu pre zdobenie terás, balkónov, alebo interiéru. Listy tejto odrody sú zelené, husté a majú typický lesklý povrch charakteristický pre begónie.

Vlastnosti rastliny

Begónia Solenia Yellow

Popis - letničky

Farba kvetu:

Žltá
Popis - letničky

Stanovisko:

Polotieň
Popis - letničky

Doba kvitnutia:

IV - X
Popis - letničky

Výška v dospelosti:

35-40cm
Popis - letničky

Pôda:

Substrát pre balkónové rastliny
Popis - letničky

Ako pestovať?

Begónie vyžadujú výživnú, dobre priepustnú pôdu a polotieň; priame slnečné svetlo im škodí. Sú citlivé na silný vietor kvôli krehkým stonkám. Zalievajú sa len keď je pôda suchá, aby sa predišlo premočeniu. Hnojenie dvakrát mesačne hnojivom pre balkónové rastliny podporuje ich bohaté kvitnutie. Pravidelné odstraňovanie odkvitnutých kvetov je tiež dôležité pre udržanie dlhotrvajúceho kvitnutia.

Slovenský pestovateľ

Popis - letničky

Vitajte v našom záhradnom centre Dučplant, kde sa už od roku 2000 venujeme s láskou a vášňou pestovaniu nádherných letničiek a balkónových kvetov. Každá letnička, ktorú ponúkame, je výsledkom našej dlhoročnej odbornosti a oddanosti kvalite. Sme hrdí na našu slovenskú tradíciu a dedičstvo, ktoré prekvitá vo všetkých našich kvetoch. Pridajte kúzlo do vášho domova alebo záhrady s našimi farebnými letničkami, ktoré Vám každý deň prinesú radosť a pridajú kúzlo do vášho domova alebo záhrady.

Dodatočné parametre

Kategória: Begónia
Hmotnosť: 0.8 kg
Botanický názov: Begonia hybrid
Kontajner: 0,7 l
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: