Begónia Belissa Red, kont. 0,7 l

Kód: 1303
Vlastná produkcia
Neohodnotené
2,50 € / ks
Skladom

Atraktívna odroda begónie, ktorá sa vyznačuje bohatým kvitnutím a výraznými červenými kvetmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Begónia Belissa Red je atraktívna odroda begónie, ktorá sa vyznačuje bohatým kvitnutím a výraznými červenými kvetmi. Tento kultivar je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie pestovanie, či už v kvetináčoch, záhradných nádobách alebo závesných košoch. Kvetiny sú jasné a žiarivé, čo pridáva životnosť a farbu do akéhokoľvek priestoru. Listy begónie Belissa Red sú zelené, husté a majú mierne lesklý povrch.

Vlastnosti rastliny

Begónia Belissa Red

Popis - letničky

Farba kvetu:

Červená
Popis - letničky

Stanovisko:

Polotieň
Popis - letničky

Doba kvitnutia:

IV - X
Popis - letničky

Výška v dospelosti:

35-40cm
Popis - letničky

Pôda:

Substrát pre balkónové rastliny
Popis - letničky

Ako pestovať?

Begónie vyžadujú výživnú, dobre priepustnú pôdu a polotieň; priame slnečné svetlo im škodí. Sú citlivé na silný vietor kvôli krehkým stonkám. Zalievajú sa len keď je pôda suchá, aby sa predišlo premočeniu. Hnojenie dvakrát mesačne hnojivom pre balkónové rastliny podporuje ich bohaté kvitnutie. Pravidelné odstraňovanie odkvitnutých kvetov je tiež dôležité pre udržanie dlhotrvajúceho kvitnutia.

Slovenský pestovateľ

Popis - letničky

Vitajte v našom záhradnom centre Dučplant, kde sa už od roku 2000 venujeme s láskou a vášňou pestovaniu nádherných letničiek a balkónových kvetov. Každá letnička, ktorú ponúkame, je výsledkom našej dlhoročnej odbornosti a oddanosti kvalite. Sme hrdí na našu slovenskú tradíciu a dedičstvo, ktoré prekvitá vo všetkých našich kvetoch. Pridajte kúzlo do vášho domova alebo záhrady s našimi farebnými letničkami, ktoré Vám každý deň prinesú radosť a pridajú kúzlo do vášho domova alebo záhrady.

Dodatočné parametre

Kategória: Begónia
Hmotnosť: 0.8 kg
Botanický názov: Begonia hybrid
Kontajner: 0,7 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: