Bacopa Everest Ice 2019 - Bakopa, kont. 0,5 l

Kód: 894
Akcia Vlastná produkcia
Neohodnotené
1,80 € / ks
Skladom

Má krásne snehovo biele kvety. Bacopa patrí medzi obľúbené balkónové rastliny. Najlepšie sa ukáže v závesnej nádobe. Má nádherné stonky, ktoré krásne prevísajú.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bacopa Everest Ice má krásne snehovo biele kvety. Bacopa patrí medzi obľúbené balkónové rastliny. Najlepšie sa ukáže v závesnej nádobe. Má nádherné stonky, ktoré krásne prevísajú.

Vlastnosti rastliny

Bacopa Everest Ice

Popis - letničky

Farba kvetu:

Snehovo biela
Popis - letničky

Stanovisko:

Slnečné
Popis - letničky

Doba kvitnutia:

V - X
Popis - letničky

Pôda:

Substrát pre balkónové rastliny
Popis - letničky

Ako pestovať?

Bacopa kvitne od mája do októbra. Bacopu odporúčame polievať mierne, a to tak aby sme substrát udržiavali vlhký. Substrát nesmie úplne vyschnúť. 1x týždenne sa odporúča pridať do zálievky viaczložkové hnojivo. Na prezimovanie je potrebné rastlinu zostrihať a uložiť na svetlé a chladné miesto (10°C).

Slovenský pestovateľ

Popis - letničky

Vitajte v našom záhradnom centre Dučplant, kde sa už od roku 2000 venujeme s láskou a vášňou pestovaniu nádherných letničiek a balkónových kvetov. Každá letnička, ktorú ponúkame, je výsledkom našej dlhoročnej odbornosti a oddanosti kvalite. Sme hrdí na našu slovenskú tradíciu a dedičstvo, ktoré prekvitá vo všetkých našich kvetoch. Pridajte kúzlo do vášho domova alebo záhrady s našimi farebnými letničkami, ktoré Vám každý deň prinesú radosť a pridajú kúzlo do vášho domova alebo záhrady.

Dodatočné parametre

Kategória: Bakopa (Bacopa)
Hmotnosť: 0.4 kg
Botanický názov: Bacopa
Kontajner: 0,5 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: