Petúnia Splash Dance Rumba Rose, kont. 0,5 l

Kód: 758
Akcia Vlastná produkcia
Neohodnotené
2 € / ks
Skladom

Nádherný kultivar, s výraznými ružovými kvetmi, ktoré sú ozdobené bielymi bodkami. Bude nádhernou ozdobou vašich balkónov. Táto rastlina má kompaktný, mierne previsnutý rast a preferuje slnečné stanovište.

Detailné informácie

Podrobný popis

Petúnia Splash Dance Rumba Rose je nádherný kultivar, s výraznými ružovými kvetmi, ktoré sú ozdobené bielymi bodkami. Bude nádhernou ozdobou vašich balkónov. Táto rastlina má kompaktný, mierne previsnutý rast a preferuje slnečné stanovište. Substrát udržujte mierne vlhký a pravidelne rastliny prihnojujte, aby sa udržali zdravé a plné vitálnosti.

Vlastnosti rastliny

Petúnia Splash Dance Rumba Rose

Popis - letničky

Farba kvetu:

Ružová s bielymi bodkami
Popis - letničky

Stanovisko:

Slnečné
Popis - letničky

Doba kvitnutia:

V - X
Popis - letničky

Pôda:

Substrát pre balkónové rastliny
Popis - letničky

Ako pestovať?

Petúnie sa umiestňujú na slnečný balkón. Počas rastu potrebujú každodennú zálievku a pravidelné hnojenie pre balkónové rastliny. Pri výsadbe sa odporúča použiť substrát pre balkónové rastliny a odstránenie odkvitnutých kvetov aj so stopkou, a to pomáha zabrániť tvorbe semien a podporuje neustále kvitnutie.

Slovenský pestovateľ

Popis - letničky

Vitajte v našom záhradnom centre Dučplant, kde sa už od roku 2000 venujeme s láskou a vášňou pestovaniu nádherných letničiek a balkónových kvetov. Každá letnička, ktorú ponúkame, je výsledkom našej dlhoročnej odbornosti a oddanosti kvalite. Sme hrdí na našu slovenskú tradíciu a dedičstvo, ktoré prekvitá vo všetkých našich kvetoch. Pridajte kúzlo do vášho domova alebo záhrady s našimi farebnými letničkami, ktoré Vám každý deň prinesú radosť a pridajú kúzlo do vášho domova alebo záhrady.

Dodatočné parametre

Kategória: Letničky a balkónové kvety
Hmotnosť: 0.4 kg
Botanický názov: Petunia ´Splash Dance Rumba Rose´
Kontajner: 0,5 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: