Borievka pobrežná BLUE PACIFIC na kmienku 45-50 cm, kont. 5 l

Kód: 3432
Neohodnotené
40 € / Ks
Skladom

Odroda borievky zapestovaná na kmienku je populárna pre svoj atraktívny modrý odtieň ihličia a kompaktný rast. Ihličie je jemné a štíhle, s intenzívnou modrastou farbou, ktorá sa zachováva počas celého roka. 

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 
 

Borievka pobrežná Blue Pacific je stálozelená, plazivá drevina z čeľade cyprusovité (Cupressaceae). Dosahuje nízky vzrast a plaziace sa vetvy vytvárajú hustý koberec, ktorý vytvára príjemný vizuálny efekt. Táto odroda borievky, ktorá je zapestovaná na kmienku je populárna pre svoj atraktívny modrý odtieň ihličia a kompaktný rast. Ihličie je jemné a štíhle, s intenzívnou modrastou farbou, ktorá sa zachováva počas celého roka. 

Pestovanie: Borievka je nenáročná na pestovanie a odolná voči suchu. Rastlina preferuje slnečné až polotienisté stanovisko a dobre priepustnú pôdu. Je vynikajúcou voľbou pre záhrady, kde slúži ako pôdopokryvná rastlina, ale tiež sa využíva v záhradnom dizajne ako okrasný prvok v skalkách. Borievky všeobecne majú vysokú odolnosť voči chorobám a škodcom a ich nízka údržba ich robí obľúbenou voľbou pre záhradníkov.

Dodatočné parametre

Kategória: Ihličnaté dreviny
Hmotnosť: 3.7 kg
Botanický názov: Juniperus conferta ´Blue Pacific´
Výška pri dodaní: 45-50 cm
Výška kmienka: 35-40 cm
Kontajner: 5 l
Kód rastliny: 3432

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: