Ruža kríková Spelarosa Bonfire 15-25 cm, kont. p14

Kód: 1096
Neohodnotené
9,50 € / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Fantastická floribunda ruža, ktorá produkuje množstvo kvetov. Kvety prechádzajú z jasnej červenej cez oranžovú až po fialovú farbu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bonfire je fantastická floribunda ruža, ktorá produkuje množstvo kvetov vo veľkých zhlukoch nad bujným zdravým lístím. Kvety prechádzajú z jasnej červenej cez oranžovú až po fialovú farbu. Je kompaktného rastu, s jemnou vôňou, a preto je ideálnou voľbou pre záhradné záhony, dorastá približne do výšky 60-80 cm. Skvele sa uplatní aj v nádobách na terasách a na svetlých nádvoriach.

Ruža je noblesná kvitnúca rastlina, ktorá prosperuje na slnečných stanovištiach a v pôde s vysokým obsahom živín a vápnika. Pravidelným okopávaním zabezpečíme lepšiu cirkuláciu vzduchu v pôde, čo výrazne pozitívne ovplyvňuje vitalitu a celkový zdravotný stav rastliny. Kvalita rezu má významný vplyv na množstvo kvetov a dobu ich kvitnutia. Zásadný je jarný rez, ktorý sa vykonáva na začiatku vegetačného obdobia. Počas kvitnutia je dôležité pravidelne odstraňovať odkvitnuté kvety, čo podporuje ďalšie kvitnutie a celkovú krásu rastliny.

 
 
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Kríkové ruže
Hmotnosť: 0.8 kg
Botanický názov: Rose Floribunda Bonfire
Výška pri dodaní: 15-25 cm
Kontajner: p14
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: