Ruža popínavá CLIMBING SNOW PRINCESS 50-60 cm, kont. p17

Kód: 918
Neohodnotené
19,90 € / ks
Skladom

Kvitne od júna do septembra krásnymi plnými bielymi kvetmi, ktoré vynikajú v popredí sýtych zelených, lesklých a na okrajoch pilovitých listov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Popínavá ruža 'Climbing Snow Princess' dorastá do výšky 2,5-3 metra. Kvitne od júna do septembra krásnymi plnými bielymi kvetmi, ktoré vynikajú v popredí sýtych zelených, lesklých a na okrajoch pilovitých listov.

Pre bohaté kvitnutie potrebujú popínavé ruže slnečné stanovisko chránené pred prílišným vetrom. Ich pôda by mala byť priepustná, hlinitá a bohatá na živiny, čo možno dosiahnuť pridaním organického alebo minerálneho hnojiva. Pri výsadbe ich umiestňujeme blízko opory, ako sú steny, konštrukcie alebo pergoly, vzdialené približne 10 cm od nej. Výhonky sadeníc je potrebné prichytiť k opore pomocou úchytky, kým sa nezačnú samovoľne vinúť okolo konštrukcie. Pre zabezpečenie bohatého kvitnutia je dôležité pravidelné zalievanie a pravidelný rez. Jarný rez je kľúčový, pretože sa vykonáva na začiatku vegetačného obdobia a podnecuje rast nových výhonkov. Dodržiavanie týchto základných postupov prispeje k zdraviu a kráse vašich popínavých ruží, čím vám poskytnú pôsobivý zážitok vo vašej záhrade.
 

Dodatočné parametre

Kategória: Popínavé ruže
Hmotnosť: 1.5 kg
Botanický názov: Rosa ´CLIMBING SNOW PRINCESS´
Výška pri dodaní: 50-60 cm
Kontajner: p17

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: